sponsor

वैदेशिक समाचार

विशेष

गतिविधि

सेराेफेराे

राष्ट्रिय समाचार

» » कसले कहाँ जित्यो ? (सूची)

मंसिर–२५,  हालसम्मको मतपरिणाममा ६७ स्थानमा एमाले पहिलो, माओबादी केन्द्र दोश्रो स्थानमा रहन सफल भएको छ ।  कांग्रेस भने तेश्रो स्थानमा समेटिएका छन् । सार्बजानिक परिणाम अनुसार क्रमशः सङ्घीय समाजबादी फोरम, राजपा , राप्रपा , नयाँशक्ति, राष्ट्रिय जनमोर्चा र स्वातन्त्रले प्रतिनिधिसभामा जित निकालेका छन् । हेरौं यो सूची :
प्रत्यक्षमा विजयी हुने उम्मेदवारहरू
अछाम २स्यज्ञबहादुर बोगटी(२१९६५)
चितवन १स्सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे(५०८९७)
रुपन्देही १स्छविलाल विश्वकर्मा(३४१५१)
अछाम १स्भीम रावल(२४८८३)
नवलपरासी १स्हृदयेश त्रिपाठी(३८५९२)
झापा, क्षेत्र नम्बर ५( केपी ओली( ५७१३९
काठमाडौं  , क्षेत्र नं. ७( रामबीर मानन्धर( १८१०२ मत
काठमाडौं  , क्षेत्र नं. ८ – जीवनराम श्रेष्ठ १३३९७ मत
काठमाडौं  , कृष्णगोपाल श्रेष्ठ( क्षेत्र नं. ९ २२८५२ मत
काठमाडौं  , क्षेत्र नं. २ माधवकुमार नेपाल( २७३६६ मत
काठमाडौं  , क्षेत्र नं. ३ कृष्णबहादुर राई( १९१६९ मत
काठमाडौं  , क्षेत्र नं. ५  ईश्वर पोखरेल (२३०२९ मत
भक्तपुर  , क्षेत्र नं. २ महेश बस्नेत( ३६४१२ मत
ललितपुर  , क्षेत्र नं. २ कृष्णलाल महर्जन(२७७१३ मत
ललितपुर  , क्षेत्र नं. १ नवराज सिलवाल( २६९५१ मत
दोलखा  , क्षेत्र नं. १ पार्वत गुरुङ(५५९५४ मत
सिन्धुली  , क्षेत्र नं. १ गणेशकुमार पहाडी( ३२५२९ मत
सिन्धुपाल्चोक  , क्षेत्र नं. २ शेरबहादुर तामाङ( ३८४०१ मत
नुवाकोट  , क्षेत्र नं. २ नारायणप्रसाद खतिवडा( ३६८९२ मत
धादिङ  , क्षेत्र नं. १ – भुमिप्रसाद त्रिपाठी(  ४९१२१ मत
धादिङ  , क्षेत्र नं. २ खेमप्रसाद लोहनी( ३६२५३ मत
मकवानपुर  , क्षेत्र नं. १ कृष्णप्रसाद दहाल( ४०६३१ मत
मकवानपुर  , क्षेत्र नं. २ विरोध खतिवडा( ४६४८१ मत
तनहुँ  , क्षेत्र नं. २ केदार सिग्देल( ३२९२४ मत
कास्की  , क्षेत्र नं. ३( जगतबहादुर सुनार (विश्वकर्मा) – ३२६९० मत
कास्की  , क्षेत्र नं. १ खगराज अधिकारी – ३९२४२ मत
कास्की  , क्षेत्र नं. २ रविन्द्रप्रसाद अधिकारी – २७२०७ मत
मनाङ  , क्षेत्र नं. १ पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग( २३०० मत
मुस्ताङ  , क्षेत्र नं. १ प्रेमप्रसाद तुलाचन( ३५४४ मत
पर्वत  , क्षेत्र नं. १ पदम गिरी( ३९२७५ मत
म्याग्दी  , क्षेत्र नं. १ भुपेन्द्रबहादुर थापा( २३३०८ मत
वाग्लुङ  , क्षेत्र नं. १( सुर्यप्रसाद पाठक( ३३६५७ मत
डोल्पा  , क्षेत्र नं. १ धनबहादुर बुढा(११७६१ मत
मुगु  , क्षेत्र नं. १ गोपालबहादुर बम – १३०३४ मत
दैलेख  , क्षेत्र नं. २ राजबहादुर बुढाक्षेत्री – २३३२३ मत
दैलेख  , क्षेत्र नं. १ रविन्द्र राज शर्मा( २३७७३ मत
सुर्खेत  , क्षेत्र नं. १ ध्रुवकुमार शाही( ३६७५९ मत
इलाम , क्षेत्र नं. २ सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग – ३६५१४ मत
इलाम , क्षेत्र नं. १ झलनाथ खनाल(  ३६८०७ मत
ओखलढुङ्गा  , क्षेत्र नं. १ यज्ञराज सुनुवार( ३२५८० मत
खोटाङ  , क्षेत्र नं. १ विशाल भट्टराई( ३५३७७ मत
झापा  , क्षेत्र नं. ४ लालप्रसाद साँवा लिम्बू( ४३५१५ मत
ताप्लेजुङ  , क्षेत्र नं. १ योगेशकुमार भट्टराई( २९४७९ मत
धनकुटा  , क्षेत्र नं. १ राजेन्द्रकुमार राई( ३७३३३ मत
पाँचथर  , क्षेत्र नं. १ वसन्तकुमार नेम्वाङ्ग( ३८६४१ मत
मोरङ  , क्षेत्र नं. ६ लालबाबु पंण्डित( ३३९४१ मत
मोरङ  , क्षेत्र नं. १ घनश्याम खतीवडा( ३७५२४ मत
मोरङ  , क्षेत्र नं. ३ भानुभक्त ढकाल( ४२४१३ मत
कपिलवस्तु  , क्षेत्र नं. २( बृजेशकुमार गुप्ता( ३५१४७ मत
गुल्मी  , क्षेत्र नं. २( गोकर्णराज विष्ट( ३४६१८ मत
गुल्मी  , क्षेत्र नं. १( प्रदिपकुमार ज्ञवाली(  ३७५५५ मत
दाङ  , क्षेत्र नं. १ मेटमणि चौधरी( ३७९०८ मत
दाङ  , क्षेत्र नं. ३ हिराचन्द्र के.सी.( ४०२८७ मत
पाल्पा  , क्षेत्र नं. २( सोमप्रसाद पाण्डेय( ३४८९९ मत
पाल्पा  , क्षेत्र नं. १ दलबहादुर राना( ३२५४९ मत
बाँके  , क्षेत्र नं. ३(  ३१५१७ मत
रुपन्देही  , क्षेत्र नं. २( विष्णुप्रसाद पौडेल( ४४००३ मत
रुपन्देही  , क्षेत्र नं. ३( घनश्याम भुसाल( ३२८६६ मत
कैलाली  , क्षेत्र नं. ५( नारदमुनि राना( २७२०२ मत
दार्चुला  , क्षेत्र नं. १ गणेशसिंह ठगुन्ना( २८९९८ मत
भैरवबहादुर सिंह(बझाङ  , क्षेत्र नं. १( ३४६१२ मत
बाजुरा  , क्षेत्र नं. १( लालबहादुर थापा( २८०६५ मत
बैतडी  , क्षेत्र नं. १ दामोदर भण्डारी(  ३९५२४ मत
सिरहा ३स्लिलानाथ श्रेष्ठ(२३३७२)
यी हुन् प्रदेश सभामा निर्वा्चित हुनेहरू
कपिलवस्तु २ ‘ख’स्धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव (१०४३६)
कपिलवस्तु १ ‘क’स् विष्णुप्रसाद पन्थी(२५५२७)
चितवन १‘क’स्दावा दोर्जे लामा(२३०२३)
चितवन २ ‘ख’स् विजय सुवेदी (२१५७२)
चितवन १‘ख’स्कृष्ण प्रसाद शर्मा(२७२३२)
तनहुँ १ ‘क’स्रामबहादुर गुरुङ(१८२६५)
झापा ३कस्बसन्तकुमार बानियाँ(२२५५३)
झापा २ ‘ख’स्बृखहादुर प्रधान(२५४२१)
झापा ५‘ख’स्अर्जुन राई(३०९७३)
तेह्रथुम १ ‘ख’स् तेजमान कन्दङवा (१०३०२)
तेह्रथुम १‘क’स्लछुमन तिवारी (११६२६)
मोरङ २‘ख’स्लिला बल्लभ अधिकारी(१८३८६)
पाल्पा १ ‘ख’स् नारायण प्रसाद आचार्य(१४७६५)
अछाम २‘ख’स् बलबहादुर सोडारी(१०८१६)
कञ्चनपुर १‘क’स्तारा लामा तामाङ(२००१५)
कैलाली ५‘क’स्नेपालु चौधरी (१७३६७)
बारा १‘क’स् त्रिलोकी प्रसाद(१८४४५)
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १ (ख) गणेश प्रसाद दुलाल(  ४२४२ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. २ (क)( सानु कुमार श्रेष्ठ( ८९३६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ३ (ख)  रामेश्वर फुयाँल(१०८८६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ४ (ख) कुसुम कुमार कार्की( १२३४७ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ६ (क) केशव स्थापीत – ८०२२ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ८ (क) राजेश शाक्य( ७७८० मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ७ (क) वसन्त प्रसाद मानन्धर( ८८०० मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ८ (ख) अष्ट लक्ष्मी शाक्य (वोहरा)( ५१६९ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ९ (ख) केशव प्रसाद पोखरेल( १२१५६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ९ (क) अजय क्रान्ती शाक्य( ९५३१ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १० (ख) रमा आले मगर( ९९०३ मत
भक्तपुर , क्षेत्र नं. २ (ख) राजेन्द्र मान श्रेष्ठ( १४२८८ मत
भक्तपुर , क्षेत्र नं. २ (क) शसि जङ्ग थापा( १९५१५ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. २ (क) माधव प्रसाद पौडेल( १४५३४ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. २ (ख) ज्ञानेन्द्र शाक्य( १२०६३ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. १ (ख) चेत नाथ संजेल( १२८६६ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. ३ (ख) जीवन खड्का( ११७०१ मत
दोलखा , क्षेत्र नं. १ (ख) पशुपति चौलागाई( २३०५८ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. १ (क) अरुण प्रसाद नेपाल( २१७१२ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. १ (ख) सरेश नेपाल( २१८५९ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. २ (क) केशव राज पाण्डे( २०००९ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. १ (ख) बद्री मैनाली – २०५०९ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. १ (क) राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे(  २७३३२ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. २ (क) राम कुमार अधिकारी – २०३६३ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. १ (ख) डोरमणी पौडेल(  २०७०३ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. १ (ख) राम शरण वस्नेत( १६६५६ मत
लमजुङ , क्षेत्र नं. १ (क) धनञ्जय दवाडी(  २०२६५ मत
लमजुङ , क्षेत्र नं. १ (ख) पृथ्वी सुव्वा गुरुङ(  २३०८८ मत
तनहुँ , क्षेत्र नं. २ (ख) किरण गुरुङ – १५६३० मत
कास्की , क्षेत्र नं. १ (ख) मनबहादुर गुरुङ्ग( १७२४९ मत
कास्की , क्षेत्र नं. २ (क) कृष्णबहादुर थापा( १५३२९ मत
कास्की , क्षेत्र नं. ३ (ख) राजिव पहारी( १६१६७ मत
मुस्ताङ , क्षेत्र नं. १ (ख) महेन्द्रबहादुर थकाली( २५८४ मत
मुस्ताङ , क्षेत्र नं. १ (क) इन्द्र धारा डादु विष्ट( ११६७ मत
पर्वत , क्षेत्र नं. १ (ख) विकास लंसाल( १५४३४ मत
म्याग्दी , क्षेत्र नं. १ (ख) नरदेवी पुन मगर( ८३५० मत
वाग्लुङ , क्षेत्र नं. १ (क) इन्द्र लाल सापकोटा( १७९१५ मत
डोल्पा , क्षेत्र नं. १ (क) नन्द सिंह बुढा(  ५४९० मत
जुम्ला , क्षेत्र नं. १ (ख) पदमबहादुर रोकाया( १०४५८ मत
मुगु , क्षेत्र नं. १ (क) दान सिंह परियार( ५६५३ मत
मुगु , क्षेत्र नं. १ (ख) चन्द्रबहादुर शाही( ६८४५ मत
हुम्ला , क्षेत्र नं. १ (क) दल रावल( ७१५८ मत
कालिकोट , क्षेत्र नं. १ (क) कुर्मराज शाही( ११९३५ मत
जाजरकोट , क्षेत्र नं. १ (ख) करविर शाही( १५१८५ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. २ (क)( सुशील कुमार थापा( ११८१९ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. १ (ख) अम्मरबहादुर थापा – १२५६७ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. २ (ख) राजबहादुर शाही(  ११४४५ मत
इलाम , क्षेत्र नं. १ (ख) काजी मान कागते( १७८९६ मत
इलाम , क्षेत्र नं. २ (क) रामबहादुर मगर( १९८३८ मत
इलाम , क्षेत्र नं. १ (क) खिनु लङवा ृलिम्बूे(  १८६८६ मत
उदयपुर , क्षेत्र नं. २ (ख) कला घले( १३४५९ मत
ओखलढुङ्गा , क्षेत्र नं. १ (क) अम्विर बाबु गुरुङ्ग( १८९०८ मत
खोटाङ , क्षेत्र नं. १ (क) राजन राई( १८९३३ मत
झापा , क्षेत्र नं. १ (ख) गोपालचन्द्र बुढाथोकी(  १७८३९ मत
झापा , क्षेत्र नं. १ (क) श्रीप्रसाद मैनाली(  २२९७२ मत
झापा , क्षेत्र नं. ५ (क) हिक्मत कुमार कार्की(  २४०९८ मत
ताप्लेजुङ , क्षेत्र नं. १ (क) बलबहादुर साम्सोहाङ(  १५४१७ मत
धनकुटा , क्षेत्र नं. १ (ख) इन्द्र मणी पराजुली( २०६५१ मत
धनकुटा , क्षेत्र नं. १ (क) निरन राई( २००८८ मत
पाँचथर , क्षेत्र नं. १ (क) गणेश कुमार काम्बाङ्ग( २१०१० मत
भोजपुर , क्षेत्र नं. १ (क) राजेन्द्र कुमार राई(१९२९७ मत
भोजपुर , क्षेत्र नं. १ (ख) शेरधन राई(  २०३३४ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ४ (ख)( जिवन घिमीरे(  १३८०५ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ५ (क) ज्ञानेश्वर राजबंशी( १२८६१ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. १ (ख) उपेन्द्र प्रसाद धिमिरे( १७११७ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ३ (ख)( राज कुमार ओझा( २२८२० मत
सुनसरी , क्षेत्र नं. १ (क) प्रदीप कुमार भण्डारी(  १९२४३ मत
सुनसरी , क्षेत्र नं. ४ (क) जगदिश प्रसाद कुसियैत(  १६६९० मत
सोलुखुम्बु , क्षेत्र नं. १ (ख) बुद्धि कुमार राजभण्डारी(१०३८७ मत
सोलुखुम्बु , क्षेत्र नं. १ (क) उत्तम कुमार बस्नेत(  १०६६७ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. २ (क) दृग नरायण पाण्डेय(  १९२३४ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. २ (क) खडगबहादुर खत्री( १६१६५ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. १ (ख) कमलराज श्रेष्ठ(  १९५९१ मत
दाङ , क्षेत्र नं. २ (क)( शंकर पोख्रेल(  २०७२३ मत
दाङ , क्षेत्र नं. १ (ख)( रेवतीरमण शर्मा( १९३५४ मत
दाङ , क्षेत्र नं. ३ (ख) उत्तर कुमार वली( २३९७० मत
दाङ , क्षेत्र नं. २ (ख) अमरबहादुर डांगी क्षेत्री( २१४५० मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. १ (क) युवराज खनाल( १७८५१ मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. २ (क) पुरन मान बज्राचार्य( १८०४२ मत
प्यूठान , क्षेत्र नं. १ (क) हरि प्रसाद रिजाल( २४७३४ मत
बर्दिया , क्षेत्र नं. १ (क) कविराम थारु( २३५६० मत
बाँके , क्षेत्र नं. ३ (ख) वावु राम गौतम( ११८७७ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ५ (क) भूमिश्वर ढकाल( २२०२५ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. २ (क) लिला गिरी( २१७३४ मत
अछाम , क्षेत्र नं. १ (क) हर्कबहादुर कुवँर( १०७१० मत
डडेल्धुरा , क्षेत्र नं. १ (क) पठान सिंह बोहरा( १३५६३ मत
दार्चुला , क्षेत्र नं. १ (क) गेल्बु सिंह बोहरा(१६०५३ मत
बझाङ , क्षेत्र नं. १ (क) अर्जुनबहादुर थापा( १३५११ मत
बाजुरा , क्षेत्र नं. १ (ख) प्रकाशबहादुर शाह( १८१८६ मत
बाजुरा , क्षेत्र नं. १ (क) बल देव रेग्मी( ९८४० मत
बैतडी , क्षेत्र नं. १ (ख) लिलाधर भट्ट( २०३१८ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. ४ (क) गोविन्द बहादुर न्यौपाने( १५११३ मत
सिरहा , क्षेत्र नं. १ (क) लगन लाल चौधरी( ११५४२ मत
बारा , क्षेत्र नं. ४ (क) सुन्दरबहादुर विवश्कर्मा( १११९४ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. ३ (क)( नागेन्द्र राय यादव( १११८२ मत
नवलपरासी(पश्चिम ) , क्षेत्र नं. १ (ख) अजय शाही( १९३३३ मत
माओवादीले जितेका क्षेत्र
कैलाली ३स्गौरी शंकर चौधरी(२४८७३)
बाँकै १स्महेश्वर जंग गहतराज (३११७३)
ललितपुर  , क्षेत्र नं. ३( पम्फा भुसाल( २४०३६ मत
रामेछाप  , क्षेत्र नं. १( श्यामकुमार श्रेष्ठ(४२११७ मत
सिन्धुली  , क्षेत्र नं. २( हरिवोलप्रसाद गजुरेल(३०१७९ मत
सिन्धुपाल्चोक  , क्षेत्र नं. १( अग्निप्रसाद सापकोटा(४०५०४ मत
नुवाकोट  , क्षेत्र नं. १( हितबहादुर तामाङ( ३६४७३ मत
गोरखा  , क्षेत्र नं. १( हरिराज अधिकारी(२९८६० मत
लमजुङ  , क्षेत्र नं. १ – देवप्रसाद गुरुङ( ३९४६८ मत
वाग्लुङ  , क्षेत्र नं. २( देवेन्द्र पौडेल( २८८२७ मत
रुकुम (पश्चिम)  , क्षेत्र नं. १( जनार्दन शर्मा( ३४४०२ मत
जुम्ला  , क्षेत्र नं. १( गजेन्द्रबहादुर महत(२२१७३ मत
कालिकोट  , क्षेत्र नं. १( दुर्गबहादुर रावत(२१११२ मत
जाजरकोट  , क्षेत्र नं. १( शक्तिबहादुर वस्नेत( ३२२८१ मत
उदयपुर  , क्षेत्र नं. २( सुरेशकुमार राई–२५५५९ मत
सुरेन्द्रकुमार कार्की( झापा  , क्षेत्र नं. १( ३६१७३ मत
भोजपुर  , क्षेत्र नं. १( सुदन किराती( ३४३९४ मत
मोरङ  , क्षेत्र नं. ५( शिवकुमार मंडल (केवट)( २२९४५ मत
मोरङ  , क्षेत्र नं. ४( अमनलाल मोदी( ३३५२९ मत
सोलुखुम्बु  , क्षेत्र नं. १( हेमकुमार राई( १४५५८ मत
दाङ  , क्षेत्र नं. २( कृष्णबहादुर महरा(३९९५९ मत
बर्दिया  , क्षेत्र नं. २( सन्तकुमार थारु(५०५५५ मत
रोल्पा  , क्षेत्र नं. १( बर्षमान पुन(४०६४७ मत
रौतहट  , क्षेत्र नं. ३( प्रभु साह (२७७९९ मत
रुकुम (पूर्व )  , क्षेत्र नं. १( कमला रोका १०४३४ मत
कपिलवस्तु १ स्चक्रमणि खनाल(२९७९९)
प्रदेश सभामा माओवादीले जितेका क्षेत्रहरू
उम्मेदवारहरू
सुर्खेत १ ‘क’स्ठम्मरबहादुर विष्ट(१५३५२)
झापा ४‘क’स् झलकबहादुर मगर(१७२५६)
झापा ३ ‘ख’स्पूर्णप्रसाद राजवंशी (२२०६५)
अछाम १‘ख’स्झपटबहादुर बोहरा(१३९३७)
धनुषा १‘ख’स्रामचन्द्र मण्डल(१३४६८)
ललितपुर , क्षेत्र नं. ३ (क)( राज काजी महर्जन(१४६२४ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. १ (क)( लाल कुमारी पुन( १३१८५ मत
दोलखा , क्षेत्र नं. १ (क)(विशाल खङ्का( २८३५० मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. २ (क)( युवराज दुलाल(  २०६८७ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. २ (ख) हिरानाथ खतिवडा( १७०६२ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. १ (क)( राधिका तामाङ( १८१३७ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. २ (ख)( जगतबहादुर सिंखडा( १७६०५ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. १ (ख)( शालिक राम जम्कट्टेल( २३३८२ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. २ (क)( कुमारी मुक्तान २७२४३ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. १ (क)( प्रेमबहादुर पुलामी( २१६२९ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. १ (क)( लेखबहादुर थापा मगर १६५५८ मत
कास्की , क्षेत्र नं. ३ (क) रामजी प्रसाद बराल जीवन( १५८२३ मत
कास्की , क्षेत्र नं. १ (क)( दिपक कोइराला १८७२७ मत
पर्वत , क्षेत्र नं. १ (क)( नेत्रनाथ अधिकारी २१५०८ मत
म्याग्दी , क्षेत्र नं. १ (क)( विनोद के.सी १४७०४ मत
वाग्लुङ , क्षेत्र नं. २ (क) चन्द्रबहादुर बुढा( १७४१५ मत
रुकुम (पश्चिम) , क्षेत्र नं. १ (क)( रातो कामी १६८१० मत
रुकुम (पश्चिम) , क्षेत्र नं. १ (ख) गोपाल शर्मा( १८६४० मत
डोल्पा , क्षेत्र नं. १ (ख)( बिरबहादुर शाही ६४१४ मत
जुम्ला , क्षेत्र नं. १ (क) नरेश भण्डारी( १२५७४ मत
कालिकोट , क्षेत्र नं. १ (ख) महेन्द्रबहादुर शाही १२१५३ मत
जाजरकोट , क्षेत्र नं. १ (क) गणेश प्रसाद सिंह १६९११ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. १ (क)( धर्म राज रेग्मी १०३६१ मत
इलाम , क्षेत्र नं. २ (ख)( धिरेन्द्र शर्मा १३२६४ मत
ओखलढुङ्गा , क्षेत्र नं. १ (ख)( मोहन कुमार खड्का १५४८५ मत
खोटाङ , क्षेत्र नं. १ (ख)( राम कुमार राई १८३७२ मत
ताप्लेजुङ , क्षेत्र नं. १ (ख)( टंक आङवुहाङग लिम्वु १२१९८ मत
पाँचथर , क्षेत्र नं. १ (ख) ईन्द्रबहादुर आङवो १६९०८ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ४ (क)( विजय कुमार विश्वाश १८२८९ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. १ (क)( कुल प्रसाद साम्बा १९५५४ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. २ (ख)( दिनेश पन्थी( १७६०१ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. १ (क)( सुदर्शन वराल १७९१० मत
दाङ , क्षेत्र नं. १ (क)( इन्द्रजीत थारु १७२८५ मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. २ (ख)( तुला राम घर्ति मगर १६४२२ मत
प्यूठान , क्षेत्र नं. १ (ख) कृष्ण ध्वज खड्का( २७९१० मत
बर्दिया , क्षेत्र नं. २ (ख) दिपेश थारु २३६३२ मत
बाँके , क्षेत्र नं. ३ (क)( इन्द्र प्रशाद खरेल१६६७५ मत
बाँके , क्षेत्र नं. १ (क)( कृष्णा के.सी. १३४३६ मत
रोल्पा , क्षेत्र नं. १ (ख)( दिपेन्द्र कुमार पुन मगर २४४९० मत
रोल्पा , क्षेत्र नं. १ (क)( कुल प्रसाद के.सी १८५१२ मत
अछाम , क्षेत्र नं. २ (क)( अक्कलबहादुर रावल १०९८१ मत
दार्चुला , क्षेत्र नं. १ (ख) मानबहादुर धामी १२९५६ मत
बझाङ , क्षेत्र नं. १ (ख)( देवकी मल्ल (थापा) १६७४३ मत
बैतडी , क्षेत्र नं. १ (क)( प्रेम प्रकाश भट्ट १८०९३ मत
सिरहा , क्षेत्र नं. ३ (क)( राम कुमार यादव ११८६६ मत
बारा , क्षेत्र नं. ३ (क)( ज्वाला कुमारी साह ११७७१ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. ३ (ख)( कुन्दन प्रसाद कुशवाहा १४३०२ मत
रुकुम (पूर्व ) , क्षेत्र नं. १ (क)( तेजबहादुर वलि ५४२७ मत
रुकुम (पूर्व ) , क्षेत्र नं. १ (ख)( पूर्णबहादुर घर्ति मगर ५८१६ मत
बर्दिया१ ख स्तिलक शर्मा(२३३९२)
काभ्रे १ ‘क’स्रत्न ढकाल(२५१०६)
नेपाली कांग्रेस
प्रतिनिधसभामा विजयी उम्मेदवारहरु
सप्तरी ४स्तेजुलाल चौधरी(२४११३)
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १(प्रकाशमान सिंह(१०९३६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १० राजेन्द्रकुमार के.सी.(१९६४५ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ४(गगनकुमार थापा २१५५८ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ६(भिमसेन दास प्रधान १६७८५ मत
रसुवा , क्षेत्र नं. १ मोहन आचार्य( १४४५३ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. २( मिनेन्द्रप्रसाद रिजाल २८७६८ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. ३( अभिषेकप्रताप शाह १९८६६ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ५ भरतकुमार शाह( ३३०८८ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ४( प्रमोदकुमार यादव(३१७१८ मत
डडेल्धुरा , क्षेत्र नं. १( शेरबहादुर देउवा( २८०४४ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. २( मोहम्मद आफताब आलम(१८८३३ मत
रौतहट ४स्देवप्रसाद तिमिल्सिना(२८२२८)
प्रदेश सभामा विजयी हुनेहरू
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १ (क)( दिपेन्दर्् श्रेष्ठ( ६२३१ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ३ (क) छिरिङ दोर्जे लामा( ६४४८ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ४ (क) (नरोत्तम वैद्य(८७१९ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. २ (ख) निमा लामा १८९०७ मत
रसुवा , क्षेत्र नं. १ (क) प्रभात तामाङ( ६९७६ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. २ (ख)( ईन्द्रबहादुर बानियाँ १९२४५ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. २ (ख) प्रकाश चन्द्र दवाडी(१५८५३ मत
कास्की , क्षेत्र नं. २ (ख) बिन्दु कुमार थापा( १०७२६ मत
मनाङ , क्षेत्र नं. १ (क)( चिन्तबहादुर घले ९९८ मत
हुम्ला , क्षेत्र नं. १ (ख)( जीवनबहादुर शाही ४५१९ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ६ (क)( चुम नारायण तबदार २३५१३ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ६ (ख)( केदार कार्की ११२९८ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ३ (क)( सुयर्मा राज राई( २०२९९ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. ३ (ख)( बीरेन्द्र कुमार कानोडिया ६६८४ मत
दाङ , क्षेत्र नं. ३ (क)( डिल्लीबहादुर चौधरी( १७०३५ मत
बाँके , क्षेत्र नं. २ (ख)( सुरेन्द्रबहादुर हमाल ९२११ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ५ (ख)( फखरुद्दीन खान १६६८३ मत
डडेल्धुरा , क्षेत्र नं. १ (ख)( कर्णबहादुर मल्ल १३४१३ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. ४ (क)( शंकर प्रसाद चौधरी( ७४८८ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. २ (क) राजेश्वर प्रसाद साह( १०२५९ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. २ (क)( नागेन्द्र प्रसाद सिन्हा ११५८१ मत
उदयपुर १‘ख’स्हिमाल कार्की (१६७९२)
डोटी‘क’स्भरतबहादुर खडका (१६८८८)
संघीय समाजवादी फोरम नेपाल
प्रतिनिधि सभा
पर्सा १स्प्रदीप यादव(२११२५)
बाँके , क्षेत्र नं. २ मोहम्मद ईश्तियाक राई( २१५२५ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. १ डा.सुर्य नारायण यादव(२१७१२ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. २ उपेन्द्र यादव(  २१६२० मत
बारा , क्षेत्र नं. २ रामसहायप्रसाद यादव(  २८१८५ मत
प्रदेश सभा
मोरङ , क्षेत्र नं. ५ (ख) जयराम यादव(  ११२०१ मत
बाँके , क्षेत्र नं. २ (क) विजयबहादुर यादव(  ११५६७ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. ४ (ख) अभिषेक यादव( ९६०५ मत
सिरहा , क्षेत्र नं. २ (क) विजय कुमार यादव( ८४२२ मत
धनुषा , क्षेत्र नं. २ (क) शैलेन्द्र कुमार यादव(  १६५२१ मत
बारा , क्षेत्र नं. २ (क) सारदा संकर प्रसाद कलवार( १६६७१ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. ३ (क) अब्दुल रहिम अंसारी( ७००४ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. १ (क) जनत अंसारी(  ८५९३ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. १ (ख) योगेन्द्र राय यादव( ८९५७ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. २ (ख) राम किशोर प्रसाद यादव( ९५२२ मत
सप्तरी २‘क’स्शैलेन्द्र प्रसाद साह(१०५७७)
 राजपा
प्रतिनिधि सभा
सप्तरी , क्षेत्र नं. ३ चन्द्रकान्त चौधरी(  २२८५४ मत
धनुषा , क्षेत्र नं. ३ राजेन्द्र महतो( ३०७४२ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. १( अनिलकुमार झा( २१०८५ मत
 प्रदेशसभातर्फ विजयी हुने
धनुषा , क्षेत्र नं. ३ (ख) परमेश्वर साह सुडी(  १५२९३ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. १ (क) बाबुलाल साह कानु( १०५२४ मत
सप्तरी ३‘ख’स्विदेश्वरप्रसाद यादव(१०३२८)
सप्तरी २ ‘ख’स्मनिषकुमार सुमन(८९३९)
नयाँ शक्ति
प्रतिनिध सभातर्फ विजयी हुने

गोरखा, क्षेत्र नं. २( डा. बाबुराम भट्टराई( ३१८०७ मत
प्रदेश सभा तर्फ विजयी हुने

रसुवा जिल्ला , क्षेत्र नं. १ (ख) प्रेमबहादुर तामाङ( ७०४० मत
गोरखा जिल्ला , क्षेत्र नं. २ (क) हरि शरण आचार्य( १५३४३ मत


स्वतन्त्र

प्रतिनिधि सभातर्फ विजयी हुने

हुम्ला, क्षेत्र नं. १ छक्कबहादुर लामा( ८४९१ मत
 प्रदेशसभा तर्फ विजयी हुने

मनाङ, क्षेत्र नं. १ (ख) राजिव गुरुङ (दीपक मनाङ्गे)(  १४१० मत
राप्रपा
प्रतिनिधि सभा

झापा जिल्ला , क्षेत्र नं. ३ राजेन्द्रप्रसाद लिङ्देन( ४४६१४ मत
राष्ट्रिय जनमोर्चा
प्रदेश सभामा विजयी हुने
वाग्लुङ जिल्ला , क्षेत्र नं. २ (ख) टेकबहादुर घर्ती( ११८८४ मत
वाग्लुङ जिल्ला , क्षेत्र नं. १ (ख) कृष्ण थापा(  १५६३६ मत

यसमा तपाईको प्रतिक्रिया

«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post